KONST / Litografier / Färglitografi 15966106
nr 1596 6106
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Signerad, numrerad 96/250. Färglitografi, bildmått: 107x74 cm, yttermått inklusive ram: 132x99 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:36:16
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse